دسته بندی مطالب
اطلاعیه مهم ویژه مشترکان برق استان مرکزی
با افزایش مجدد دمای هوا، همکاری تمامی مشترکان درمدیریت بار شبکه توزیع برق استان مرکزی ضروری است.


با افزایش مجدد دمای هوا، همکاری تمامی مشترکان درمدیریت بار شبکه توزیع برق استان مرکزی ضروری است.

به اطلاع می رساند با افزایش مجدد دمای هوا، میزان مصرف برق در کشور به شکل قابل ملاحظه ای افزایش پیدا کرده و این مساله منجر به افزایش بار شبکه توزیع برق شده است.

 همانطور که پیش از این نیز اطلاع رسانی شده است تمامی متخصصان این شرکت در تلاشند تا کوچکترین وقفه ای در ارائه خدمات به مشترکان ایجاد نشود، در همین راستا اگرچه تمامی ظرفیت های فنی و کارشناسی ممکن، به کار گرفته شده است اما با تداوم شرایط فعلی، جلوگیری از قطع برق بدون همکاری تمامی مشترکان، امکان پذیر نخواهد بود.

با توجه به شرایط خاص حاکم بر جامعه ناشی از شیوع موج جدید بیماری کرونا و ضرورت تامین برق مستمر در مراکز درمانی و منازل شهروندان، اکیدا از استفاده همزمان از وسایل برقی پرمصرف خودداری کرده و ضمن تنظیم دمای کولرهای گازی بر روی عدد 25 درجه سانتیگراد و استفاده ازکولرهای آبی بر روی دور کند، استفاده از تجهیزات برقی پرمصرفی همچون ماشین لباسشویی و ظرفشویی، اتو و جاروی برقی را به ساعات ابتدایی روز یا پایانی شب موکول فرمایید.

به اطلاع می رساند جدول خاموشی های احتمالی برق استان ویژه مدیریت اضطراری بار در پایگاه اینترنتی این شرکت به نشانی ww.mpedc.ir قابل دریافت است.

روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی

تاریخ:
1400/06/07
تعداد بازدید:
400
منبع:
Powered by DorsaPortal