دسته بندی مطالب
توسعه انرژی های تجدید پذیر و مدیریت مصرف باید در دستور کار مردم و مسئولین قرار گیرد
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت:توسعه انرژی های تجدید پذیر و مدیریت مصرف باید در دستور کار مردم و مسئولین قرار گیرد.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام‌جمعه اراک در دیدار نوروزی با مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی گفت :توسعه انرژی های تجدید پذیر و مدیریت مصرف باید در دستور کار مردم و مسئولین قرار گیرد

حجت الاسلام دری نجف آبادی در نشست با مدیر عامل توزیع برق استان مرکزی گفت: در حال حاضر ایران درجهان از کشورهای پرمصرف در زمینه انرژی به شمار می رود چون و بی توجهی به این مسئله تبعات و مشکلات فراوانی در حوزه های مختلف بر کشور تحمیل خواهد کرد.

وی بر لزوم فرهنگ سازی برای مصرف بهینه و نیز تغییر الگوی مصرف انرژی در جامعه برای جلوگیری از بحران کمبود آب و برق و سایر منابع تاکید کرد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان مرکزی هم با اشاره به منابع محدود انرژی و قرار گرفتن ایران در منطقه خشک و نیمه خشک خاطرنشان کرد: مدیریت مصرف آب و برق امری ضروری است.

محمود محمودی افزود:لازم است تمامی مشترکین الگوی مصرف را رعایت کنند و حتی یک کیلووات از انرژی برق که با سختی بسیار تولید و توزیع میشود اسراف نشده باشد .

تاریخ:
1403/01/08
تعداد بازدید:
87
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal