دسته بندی مطالب
تکریم و معارفه ذیحساب شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی
مراسم تکریم و معارفه ذیحساب جدید شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی با حضور مدیران ارشد شرکت و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان برگزارشد.

مراسم تکریم و معارفه ذیحساب جدید شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی با حضور مدیران ارشد شرکت و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان برگزارشد.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی با توجه به مشکلات اقتصادی فرا روی صنعت برق کشور و وزارت نیرو، در این مراسم اظهار کرد: گردش چرخ زیر بنایی ترین صنعت کشور با جذب اعتبارات امکان پذیر است.

محمد اله داد با اشاره به اینکه هم اکنون ناترازی 15هزار مگاواتی بین تولید و مصرف انرژی در کشور وجود دارد، افزود: با مدیریت مصرف انرژی باید از چالش های پیش رو عبور کنیم.

اله داد گفت: مدیریت مالی شرکت ها در راستای پیشبرد اهداف بسیار حساس و حائز اهمیت می باشد.

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان مرکزی نیز در این مراسم گفت: بر اساس سیاست های وزارت امور اقتصاد دارایی، ذیحسابان شرکت های توزیع برق برای نظارت جامع تر و اشرافیت تام بر روی هزینه کرد شرکت ها از نیروهای خارج از مجموعه وزارت نیرو منصوب می شوند .

حسن میرزاخانی بابیان اینکه کارهای اجرایی به شکل توسعه ای در شرایط مالی حاکم برکشور و در صنعت برق به شدت دشوار است،افزود:مدیریت شرکت های توزیع برق که عمده درآمد آنها از فروش برق است وگاهی مشترکین در پرداخت قبوض سهل انگاری می کنند بسیار پیچیده است.

وی گفت :یکی از سنگین ترین پست های سازمانی در کشور ذیحسابی است و مسیری پرزحمت، فراروی ذیحسابان قرار دارد که حرکت در مسیر صحیح مستلزم درک و همکاری متقابل می باشد.

در پایان مراسم،ضمن تجلیل از محمود فتاحی ذیحساب سابق شرکت، احمد ملوکی به عنوان ذیحساب جدید شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی در حوزه اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای،معرفی شد.

تاریخ:
1400/08/25
تعداد بازدید:
191
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal