دسته بندی مطالب
پیام مدیر عامل
مهندس محمودی 
ما برآنیم تا با بهره گیری از نیروی انسانی کارآمد و با تجربه، استفاده از کلیه منابع و امکانات موجود، ارتقای ساختار اداری و مدیریتی و گسترش آگاهی عمومی، به گونه ای عمل نمائیم تا رضایتمنـدی ذینفعـان و توسعه مشارکت عمومی در راستای اهداف و برنامه های شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی، تحقق یابد و به یاری خداوند در سال جدید این مسیر تعالی با سرعتی بیش از پیش طی شود. با تبریک نوروز باستانی، امیدوارم که با همت خود در سال جدید نیز برگ های زرین دیگری بر کتاب پرافتخار صنعت برق کشورمان بیفزاییم و به فضل الهی به جایگاه های والاتر و بالاتر دست یابیم.
در سالی که گذشت، علیرغم تمامی مشکلات و موانع ناشی از تحریم و محدودیت‌های ناشی از شیوع ویروس کووید 19، شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی توانست به‌ برکت بهره‌مندی از نیروهای متخصص و متعهد با همدلی و هماهنگی مثال‌زدنی تمامی کارکنان، با عبور از موانع و غلبه بر مشکلات، سالی سرشار از موفقیت را رقم بزند و کارنامه قابل قبولی را به ثبت برساند.
اجرای موفق طرح بهارستان با تقویت و بهسازی شبکه توزیع برق یک چهارم روستاهای استان مرکزی، جایگزینی خطوط هوایی فرسوده با کابل خودنگهدار با طولی افزون بر نیمی از شبکه فشار ضعیف استان و هوشمند سازی شبکه اقدامات تاثیرگذاری در سال 1400 برای توسعه مناطق محروم به ویژه در روستاها حاصل شد.
نیل به هدف گذاری کاهش تلفات شبکه ،وصول مطالبات، ادامه نصب کنتورهای هوشمند فهام و کشف بیش از 16هزار دستگاه ماینر منصوبه غیرمجاز در راستای اهداف برنامه های اقتصاد مقاومتی نیز از دیگر افتخارات ماندگار شرکت توزیع نیروی برق استان در سال 1400 بود.
از مردم شریف استان صمیمانه می خواهم در سال پیش رو مانند سالهای گذشته همراه و در کنار خادمان صنعت برق استان باشند و ما را برای تحقق برنامه های مدون و کارشناسی شده این صنعت همراهی کنند.
امیدوارم در سال 1401 همگام با استراتژی های ابلاغی وزارت نیرو و توانیر با تلاش همکاران متعهد و پرتلاش شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی در پرتو عنایات خداوند متعال و در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری گام های بلندتری برداریم.
محمود محمودی
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی
تاریخ به روز رسانی:
1401/03/10
تعداد بازدید:
2292
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:22
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal