دسته بندی مطالب
ضرورت اهتمام ویژه مسئولان برمهندسی مدبرانه فرهنگی
سرپرست امور فرهنگی و دینی وزارت نیرو گفت: اهتمام ویژه مسئولان برمهندسی مدبرانه فرهنگی یک ضرورت است.
سرپرست امور فرهنگی و دینی وزارت نیرو گفت: اهتمام ویژه مسئولان برمهندسی مدبرانه فرهنگی یک ضرورت است.
 
 

حجت الاسلام حسین قرنفلی در جلسه فصلی دبیران امور فرهنگی و دینی صنعت آب و برق سراسر کشور که در اراک برگزار شد،بابیان این مطلب افزود: مجموعه وزارت نیرو مجموعه بزرگی است و علاوه بر تامین آب و برق این صنعت در امنیت و توسعه کشور اهمیت ویژه و تاثیر گذاری دارد .

وی ضمن تبریک به مناسبت ایام هفته وحدت گفت: یکی از زیباترین و والاترین واژه ها، واژه وحدت و برادری است، برادری و وحدتی که پیامبر رحمت در استمرار رسالت دیگر انبیای الهی برای جوامع بشری به ارمغان آورد.

 

حجت الاسلام قرنفلی بابیان اینکه خلاقیت و نوآوری در ترویج امور فرهنگی ضروری است،افزود: از ارزیابی سال آینده علاوه بر برنامه های ابلاغی باید کار های نوین نیز ارائه شود .

 سرپرست امور فرهنگی و دینی وزارت نیرو گفت: ارتقای ظرفیت های فرهنگی و ابتکار عمل در این حوزه نقش بسزایی در خنثی نمودن هجمه های فرهنگی طراحی شده از سوی  دشمنان دارد.

وی با بیان اینکه کارکنان وزارت نیر و در تامین زیرساخت های اساسی کشور و خدمات بی وقفه و مستمر به مردم از هیچ تلاشی دریغ نمی ورزند ،افزود:کارکنان صنعت آب و برق در فعالیت های فرهنگی نیز باید پیشرو باشند.

 
 

رییس شورای انسجام بخشی مدیران صنعت آب و برق استان مرکزی هم در این جلسه با بیان اینکه توسعه و نهادینه کردن فرهنگ یکی از راهکار های مبارزه با استکبار است،افزود: امروز دشمنان با تولید انواع نرم افزارارتباطی،فرهنگ ما را نشانه گرفته اند.

مهندس فرهاد شبیهی تصریح کرد: فعالان و تلاش گران عرصه فرهنگ باید با طراحی ایده های جدیدفرهنگی پیشگام باشند .

 

 

 

 

 

تاریخ:
1398/08/21
تعداد بازدید:
922
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal