دسته بندی مطالب
بهره مندی کشاورزان کم مصرف استان مرکزی از برق رایگان/21 درصد مصرف برق استان مرکزی در بخش کشاورزی است
مدیر دفتر مدیریت شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی گفت: کشاورزانی که براساس برنامه های پیک سایی این شرکت همکاری کنند از برق رایگان بهره مند می شوند.

مدیر دفتر مدیریت شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی گفت: کشاورزانی که براساس برنامه های پیک سایی این شرکت همکاری کنند از برق رایگان بهره مند می شوند.

مهندس محمد نظام آبادی افزود: کشاورزان می توانند درساعات اوج مصرف برق ازساعت 13تا 17 در بازه زمانی 15خرداد تا 15شهریور ،با خاموش کردن4ساعته موتور پمپ های چاه مزارع در دوره پیک مصرف، سایر 20ساعت شبانه روز را به صورت رایگان از برق استفاده کنند.

وی بیان کرد: در سال گذشته با همکاری 1027مشترک کشاورزی 16.7 مگاوات در مصرف برق صرفه‌جویی در استان مرکزی صورت گرفته است و پاداشی به مبلغ 5میلیارد و100میلیون ریال در صورتحساب برق آنان لحاظ شده است.

مهندس محمد نظام آبادی افزود:بیش از 738 هزار مشترک برق در استان مرکزی از خدمات این شرکت برخوردار هستند و 10 هزار و 358 مشترک کشاورزی حدود 21درصد مصرف برق استان را به خود اختصاص داده اند.

وی بابیان اینکه در تابستان با به ازای افزایش هردرجه دمای هوا ،800مگاوات مصرف برق در کشور افزایش می یابد،افزود: در زمان پیک بار وسایل سرمایشی بیشترین استفاده برق را در بین مشترکان به خود اختصاص می‌دهند؛ طبق بررسی‌ها سالانه 20 هزار مگاوات برق در این سیستم‌ها در کل کشور مصرف می‌شود که رقم بسیار زیادی است.

مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی تصریح کرد: منظور از مصرف بهینه برق ،انتخاب روش ها،تدابیر و زمان مناسب در مصرف درست انرژی است.

تاریخ:
1399/03/20
تعداد بازدید:
404
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal