دسته بندی مطالب
تاکید استاندار مرکزی بروصول20تا30درصدی مطالبات معوقه توزیع برق تا پایان خردادماه
استاندار مرکزی بر برپیگیری وصول مطالبات معوقه توزیع برق تاپایان خردادماه توسط معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مرکزی تاکید کرد.

استاندار مرکزی بر برپیگیری وصول مطالبات معوقه توزیع برق تاپایان خردادماه توسط معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مرکزی تاکید کرد.

سید علی آقا زاده در جلسه اقتصاد مقاومتی در خطاب به معاون هماهنگی امور اقتصادی  استانداری مرکزی با توجه به انباشت وافزایش بدهی های مشترکین برق استان گفت: باید کارگروهی متمرکز در این زمینه در استانداری و کارگروه های مشابه در فرمانداری برای وصول مطالبات از مشترکین تشکیل شود.

وی بابیان اینکه زیرساخت برق در سال جهش تولید باید حمایت و تقویت شود، افزود: پیگیری ها در زمینه وصول مطالبات باید به صورت مستمر و جدی باشد  به نحوی که تا پایان  خرداد ماه 20تا30درصد مطالبات معوقه معادل (40میلیارد تومان )وصول شود.

استاندار مرکزی تصریح کرد:البته قطعاً مشترکینی که با شیوع بیماری کرونا آسیب دیده اند باید مد نظر قرار گرفته و درصورت نیاز مساعدت های لازم برای تقسیط بدهی های آنان صورت پذیرد.

 گفتنی است، وزیر نیرو در جریان سفر یک روزه به استان مرکزی نیز خاطرنشان کرد:در موضوع کرونا صنعت آب و برق در حد تحمل خود در راستای خدمات رسانی و دریافت بهای آب و برق استمهال را قائل شد، اما اواخر اردیبهشت ماه سقف این تحمل است و مسلما با گرم شدن هوا و افزایش مصرف نباید استمرار خدمات رسانی با مشکل مواجه شود، بر همین اساس مصرف کنندگان نیز باید به وظایف خود عمل کنند.

تاریخ:
1399/02/27
تعداد بازدید:
477
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal