دسته بندی مطالب
بهینه سازی بیش از 7هزار انشعاب برق در شهرستان فراهان
مدیرتوزیع برق شهرستان فراهان از اصلاح و بهینه سازی بیش از 7هزار انشعاب برق روستایی و شهری در این شهرستان طی سال گذشته خبرداد.

مدیرتوزیع برق شهرستان فراهان از اصلاح و بهینه سازی بیش از 7هزار انشعاب برق روستایی و شهری در این شهرستان طی سال گذشته خبرداد.

مهندس یونس بابا مرادی بابیان اینکه 43  کیلومترشبکه سیمی با اعتباری بالغ بر 38 میلیارد ریال با کابل خود نگهدار جایگزین شده است،افزود: با انجام دو مانور مدیریت بحران و خط گرم 19کیلومتر شبکه توزیع برق در شهرستان فراهان طی سال 98اصلاح شده است.

وی با اشاره به بیش از 40 کیلومتر شبکه فشار متوسط هوایی و زمینی در مناطق روستایی و شهری شهرستان فراهان مقاوم سازی شده است ،اظهار داشت: 4000 لامپ معابر بهینه سازی و بیش از 500 دستگاه چراغ روشنایی جدید در مناطق شهری و روستایی شهرستان فراهان اضافه شده است.

مدیرتوزیع برق شهرستان فراهان تامین برق مشترکین جدید با نصب لوازم اندازه گیری در نقاط شهری و روستایی شهرستان فراهان به میزان 454 دستگاه ونصب یک دستگاه سکسیونر گازی موتوردار با قابلیت اتوماسیون در مسیر فیدر تامین کننده شهرهای خنجین و تلخاب برای افزایش قابلیت اطمینان شبکه و کاهش زمان رفع خاموشی  را از دیگر فعالیت های صورت گرفته در سال 98برشمرد.

مهندس بابا مرادی بیان کرد: مدیریت توزیع برق شهرستان فراهان تامین برق پایدار و مطمئن به 4 شهر و 81 روستا با طول 800 کیلومتر شبکه فشار متوسط ، 400 کیلومتر شبکه فشار ضعیف و 776 دستگاه ترانسفورماتور در مساحتی بالغ بر 1900 کیلومترمربع را برعهده دارد.

تاریخ:
1399/02/20
تعداد بازدید:
523
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:3
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal