دسته بندی مطالب
پویش هر هفته الف_ب_ایران نماد آبادانی است
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی گفت: پویش هر هفته الف_ب_ایران نماد آبادانی و توسعه کشور است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی گفت: پویش هر هفته الف_ب_ایران نماد آبادانی و توسعه کشور است.

مهندس محمد اله داد  بابیان اینکه پویش هر هفته الف_ب_ایران در سال99 با دو محور اصلاح ساز و کارها وروندها در کنار توسعه ساخت و ساز ها آغاز شده است،افزود: سازوکارهای متنوع و کارآمدی برای افزایش نشاط و امید در جامعه با ایجاد ساخت و ساز های زیربنایی صنعت برق پیوندی عمیق دارد و نقش مهمی در توسعه اقتصادی کشور دارد.

مهندس اله داد بیان کرد:پویش هر هفته الف_ب_ایران ، نماد دو جریان مهم زندگی است که در قالب این پویش بهره برداری از طرح‌های عمرانی آب و برق در سراسر کشور را تا پایان سال در دستور کار دارد.

وی گفت: صنعت برق همیشه در کنار مردم برای خدمت رسانی مستمر در تامین برق پایدار و مطمئن ایستاده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی بابیان اینکه تامین برق پایدار باکیفیت و اقتصادی به صورت هوشمندو غیرحضوری از اولویت های اصلی این شرکت در سال جاری است،افزود: همچنین توسعه وگسترش دولت الکترونیک و به منظور تسهیل و تسریع ارتباطات مردمی به ویژه در شرایط حساس کنونی به دلیل پیشگیری از توسعه ویروس کرونا ،امکان ارتباط تماس تصویری مدیران ارشد شرکت با مردم ایجاد شده و توسعه خدمات غیرحضوری در دستور کار این شرکت قرار دارد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی  بابیان اشاره به اینکه این  شرکت تامین برق بیش از 735هزار مشترک را با  بیش از 20هزار کیلومتر شبکه برق در استان برعهده دارد،خاطرنشان کرد:سه پروژه بزرگ توزیع برق استان مرکزی همزمان باسومین هفته از پویش #هرهفته_الف_ب_ایران در سال 99 با حضور"دکتر اردکانیان " وزیر نیرو با اعتباری بالغ بر یک هزار و ده میلیارد ریال کلنگ زنی و به بهره‌برداری رسید.

مهندس اله داد افزود: نیروگاه برق آبی 4.8 مگاواتی فشار شکن شماره 3 محلات و نیروگاه برق آبی 3مگاواتی فشار شکن شماره 4محلات واحداث شبکه فشارمتوسط هوایی دو مداره منطقه گزل دره به طول 38کیلومتر در شهرستان غرق آباد با حضور وزیر نیرو در استان مرکزی کلنگ زنی و به بهره برداری رسید.

وی بیان کرد:نیروگاه های برقابی 3و4.8 مگاواتی محلات با تولید مجموع بیش از 60هزار مگاوات ساعت انرژی تحویلی با به همت بخش خصوصی به شبکه توزیع برق استان مرکزی متصل شد و بااحداث این نیروگاه‌ها برای 100 نفر اشتغال مستقیم و غیرمستقیم ایجاد کرده و توانمندی تامین برق 30 هزار مشترک بخش خانگی را دارد.

تولید انرژی های پاک به ویژه در پیک تابستان سال جاری بدون نیاز به استفاده از سوخت و جلوگیری از انتشار گازهای گلخانه ای به میزان 32000تن در سال ،صرفه جویی در مصرف 25میلیون لیتر سوخت و اصلاح ولتاژ از مزیت و اهداف احداث این پروژه بوده است.

وی تصریح کرد:پویش هر هفته الف_ب_ایران با توجه به تحریم های گسترده در راستای خودکفایی و تامین زیرساخت‌های صنعت و همچنین توسعه کشور در دستور کار وزارت نیرو است.

مهندس اله داد اظهار داشت: کارکنان خدوم این صنعت بزرگ و پرافتخار صنعت برق با تلاش های شبانه روزی برای خدمت رسانی مضاعف و مستمر در تامین برق پایدار و مطمئن از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند.

تاریخ:
1399/02/16
تعداد بازدید:
476
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal