دسته بندی مطالب
ارائه بیش از 2هزار پیشنهاد توسط کارکنان توزیع برق استان مرکزی
معاون منابع انسانی شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی از ارائه بیش از 2هزار پیشنهاد توسط کارکنان این شرکت طی سال 98خبر داد.
معاون منابع انسانی شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی از ارائه بیش از 2هزار پیشنهاد توسط کارکنان این شرکت طی  سال 98خبر داد.

حسن ریاحی نسب اظهار داشت: طی سال گذشته دو‌هزار و 21پیشنهاد از سوی کارکنان این شرکت ارائه شده که سرانه پیشنهاد به ازای هر نفر 1.64 درصد و نرخ مشارکت کارکنان 34درصدبوده که نسبت به سال 97می توان گفت 12درصد رشد داشته است.

وی خاطرنشان کرد: در نظام پیشنهادهای شرکت، هر یک از کارکنان شرکت از طریق سیستم الکترونیکی و به صورت پیامکی پیشنهاد خود را به دبیرخانه نظام پیشنهادها ارسال می‌کنند، سپس این پیشنهادها در کارگروه مربوطه مورد بررسی و درصورت تشخیص ،پیشنهاد به کمیته عالی نظام پیشنهادها ارجاع می شود.

معاون منابع انسانی شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی تصریح کرد: این شرکت فرهنگ مدیریت مشارکتی را با همکاری 15رابط نظام پیشنهادها در مدیریت‌های توزیع برق شهرستان‌ها ترویج کرده و درصد تصویب پیشنهادها طی سال گذشته در شرکت 22 درصد بوده است.              

وی گفت: سرانه ارائه پیشنهاد در سال 1397به میزان  0.94درصد بوده است که این رقم  در سال1398 به عدد 1.64 رسیده که نسبت به سال قبل 0.70 درصد رشد داشته است.

معاون منابع انسانی شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی بیان کرد: ﻧﺮخ ﻣﺸﺎرﻛﺖ کارکنان در ارائه پیشنهاد در حوزه ستادی با 64درصد بیشترین مقدار را به خود اختصاص داده و در بین مدیریت برق شهرستانها نیز فراهان با سرانه 51درصد بیشترین سهم را داشته  است.

وی برگزاری جلسات طوفان فکری،برگزاری فراخوان نظام پیشنهادها به صورت هر هفته یک فراخوان ودعوت از برترین پیشنهاد دهندگان و نیروهای خلاق و جوان در جلسات کمیته عالی نظام پیشنهادها و معرفی تعدادی از برترین پیشنهاد دهندگان برای شرکت در همایش ملی نظام پیشنهادها را  از جمله برنامه ریزی های سال جاری عنوان کرد.

تاریخ:
1399/02/13
تعداد بازدید:
463
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal