دسته بندی مطالب
برگزاری دوره های آموزشی غیرحضوری در توزیع برق استان مرکزی
مدیر دفتر آموزش و برنامه ریزی نیروی انسانی شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی از برگزاری دوره های آموزشی غیرحضوری در این شرکت خبرداد.
مدیر دفتر آموزش و برنامه ریزی نیروی انسانی شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی از برگزاری دوره های آموزشی غیرحضوری در این شرکت خبرداد.
 
 
 

حمیدرضا حیدری افزود: با توجه به شیوع بیماری کرونا و عدم امکان برگزاری دوره های آموزشی به صورت حضوری، این شرکت اقدام به طراحی و برنامه ریزی دوره های آموزشی به صورت غیر حضوری و در ساعات غیراداری با استفاده از امکانات گوشی های همراه و نرم افزار های مربوطه نموده است .

وی آموزش غیرحضوری در سایه کرونا را تجربه ای جدید برای یادگیری کلیه مباحث آموزشی به صورت غیرحضوری دانست .

حیدری بیان کرد:دوره های آموزشی غیرحضوری فنون مذاکره و فن بیان برای مدیران، مهارتهای زندگی برای بانوان و همسران ایشان و خوشنویسی برای علاقمندان در حال اجرا است.

وی تصریح کرد: دوره آشنایی با آیین نامه و تعرفه های برق برای کارشناسان مشترکین ،خدمات غیر حضوری و نیروهای جدید الورود، دوره آشنای با معاملات و مناقصات برای کارشناسان مالی و پشتیبانی و دوره تجزیه و تحلیل حوادث برای مدیران توزیع و کارشناسان ایمنی در حال برنامه ریزی است.

 
 

مدیر دفتر آموزش و برنامه ریزی نیروی انسانی شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی بابیان اینکه در سال گذشته  قریب به 50هزار نفر ساعت دوره آموزشی در این شرکت برگزار شده است افزود: نزدیک به 8500نفرساعت دوره آموزشی به صورت غیرحضوری برگزارشده است.

 
تاریخ:
1399/01/25
تعداد بازدید:
640
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal