دسته بندی مطالب
درخشش روابط عمومی توزیع برق مرکزی در پویش #صنعت برق همیشه بیدار
روابط عمومی توزیع برق مرکزی در پویش #صنعت برق همیشه بیدار درخشید
 

 روابط عمومی توزیع برق مرکزی در پویش #صنعت برق همیشه بیدار درخشید.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع برق استان مرکزی ،پویش صنعت برق همیشه بیدار به منظور نشان دادن حمایت مجموعه صنعت برق از پزشکان و پرستارانی ایجاد شده که برای مداوای بیماران کرونا در کشور تلاش می کنند و هدف آن تامین برق پایدار مراکز درمانی و بیمارستانی است.

 

در همین راستا در بخشی از تقدیر نامه مدیر کل روابط عمومی وزارت نیرو خطاب به مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی است : مسوولیت عظیم نمایش توسعه و بالندگی صنعت برق که مرهون همت والا و تلاش صادقانه متخصصان و صنعتگران پرتلاش و کارآمد میهن اسلامی است ،وظیفه ای خطیر بر دوش روابط عمومی های این صنعت بزرگ نهاده تا نقشی تاثیر گذار و ماندگار در ثبت تلاش های جهادی و ایثارگری های همکاران ایفا کنند.

 

دکتر صدیقه ببران در این تقدیرنامه تاکید کرد: در دنیای امروز،علم ارتباطات و دست اندرکاران آن ، شریان های اطلاع رسانی و عامل همبستگی مخاطبان و سازمان ها به شمار می روند و بی تردید روابط عمومی ها از جایگاه مهم و انکار ناپذیری درروند آگاهی بخشی و انسجام بین مردم و حاکمیت برخوردارند.

 

وی در ادامه با اشاره به پویش " صنعت برق همیشه بیدار " از تلاش های روابط عمومی جهت مشارکت در این پویش که همزمان با عید نوروز و در بحبوحه شیوع ویروس کرونا در کشور ایجاد شد تا خدمتگزاری پرسنل کوشای صنعت برق کشور را به سمع و نظر هموطنان برساند، قدردانی کرد.

گقتنی است،مدیر کل دفتر روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت نیرو با ارسال تقدیر نامه از مدیران روابط عمومی شش شرکت برقی فعال کشور برای حضور در پویش صنعت برق همیشه بیدار تقدیر کرده است.

تاریخ:
1399/01/20
تعداد بازدید:
571
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal