دسته بندی مطالب
آماده باش اکیپ های عملیاتی توزیع برق مرکزی در ایام نوروز
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی از آماده باش کلیه اکیپ های عملیاتی این شرکت در ایام نوروز در استان خبرداد.
 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی از آماده باش کلیه اکیپ های عملیاتی این شرکت در ایام نوروز در استان خبرداد.

مهندس محمد اله داد ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن نوروز 99 بیان کرد:همکاران این شرکت با تلاش های شبانه روزی برای تامین برق بی وقفه و مستمر از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند.

 

وی تصریح کرد: از مشترکان تقاضا می‌شود در صورت بروز هرگونه مشکل با شماره 121 واحد اتفاقات و عملیات شرکت تماس برقرار کنند و یا به سامانه پیامکی پیک 10001000121 پیامک ارسال نمایند.

همچنین با هدف گسترش دولت الکترونیک و به منظور تسهیل و تسریع ارتباطات مردمی به ویژه در شرایط حساس کنونی به دلیل پیشگیری از توسعه ویروس کرونا ،امکان ارتباط تماس تصویری مدیرعامل توزیع برق استان مرکزی با مردم ایجاد شده است.

 

لازم به ذکر است:روش ایجاد ارتباط تصویری با مدیرعامل با ارسال کلمه " تماس تصویری" به سامانه پیامکی 10001000121 می باشد که از طریق ارسال پیامک، زمان دقیق ایجاد ارتباط از طریق همین سامانه به تماس گیرندگان اطلاع رسانی می شود،کارکنان این شرکت با تماس با مشترکین و ایجاد ارتباط تصویری چهره به چهره و مستقیم با مدیرعامل درخواست های مشترکین را بررسی می کنند.

 

گفتنی است، ارتباط مستقیم مردمی با مدیرعامل این شرکت از طریق ارتباط تصویری در تمامی روزهای هفته از ساعت 11 الی 12 فراهم شده است.

تاریخ:
1399/01/01
تعداد بازدید:
517
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal